Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
10 handgesigneerde litho's in een map.
allen in potlood gesigneerd en genummerd 49/150
afmetingen (ca. 40 x 60 cm.)
verzendkosten: 6,75 euro. binnen Nederland
Starttijd | 19-3-2013 om 17:51 |
Eindtijd | 2-4-2013 om 18:51 |