Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Ruloff S.A. Manuputty - Zeefdruk
Grietje Nagel-Medema - ELIM , SCHIERMONNIKOOG
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
VICTOR IV
LOGBOEKBLAD AMSTERDAM TIME
Gemerkt met stempels
Collage in de maat 34 x 44 cm In lijst met glas
Met echtheidverklaring Jan six
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND
Starttijd | 3-4-2014 om 20:41 |
Eindtijd | 11-4-2014 om 20:41 |