Vladimir Suchanek - Ingelijste zeefdruk Louis Armstrong

Vladimir Suchanek - Ingelijste zeefdruk Louis Armstrong kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 65,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Vladimir Suchanek - Ingelijste zeefdruk Louis Armstrong kopen? Bied vanaf 40!Vladimir Suchanek - Ingelijste zeefdruk Louis Armstrong kopen? Bied vanaf 40!Vladimir Suchanek - Ingelijste zeefdruk Louis Armstrong kopen? Bied vanaf 40!Vladimir Suchanek - Ingelijste zeefdruk Louis Armstrong kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Cello1
FA. (35)

999 verkochte items
Alle items van deze verkoper (112)
  • Vladimir Suchanek (1933)
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 43 cm (h x b)
Lijst85.5 cm x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage46/90
Ingelijste zeefdruk van Vladimir Suchanek, gesigneerd en genummerd in potlood.Verzending alleen mogelijk binnen Nederland, 15,50, aangetekend 17,15. Bij verzending is glasbreuk voor risico van de koper.

lijst hier en daar kleine krasjes

Vladimir Suchanek (1933)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Cello1
FA. (35)

999 verkochte items
70.5 cm
85.5 cm
43 cm
55 cm

Dit item is verkocht voor 65,00

Starttijd:14-01-2019 om 22:11
Eindtijd:25-01-2019 om 20:16

Biedingen (5):

Mw55
25 jan. / 19:53
€ 65
llzonje
25 jan. / 19:53
€ 55
llzonje
25 jan. / 19:49
€ 50
Mw55
25 jan. / 19:49
€ 45
llzonje
25 jan. / 11:58
€ 40