Ward Madou - Belgisch landschap. - Verkocht

Ward Madou - Belgisch landschap. kopen? Bied vanaf 39!
Ward Madou - Belgisch landschap. kopen? Bied vanaf 39!Ward Madou - Belgisch landschap. kopen? Bied vanaf 39!Ward Madou - Belgisch landschap. kopen? Bied vanaf 39!Ward Madou - Belgisch landschap. kopen? Bied vanaf 39!Ward Madou - Belgisch landschap. kopen? Bied vanaf 39!Ward Madou - Belgisch landschap. kopen? Bied vanaf 39!
  • Ward Madou (1905-1970)
Jaartal1953
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
Incl. lijst64 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
kunstenaar opleiding aan de academie te  Temse
wonende te Steendorp aan de schelde.
Schilderde vooral schelde zichten.
Stelde tentoon met de kring " Eigen kunst " te Temse 1939
vermeld in Piron Belgische beeldende kunstenaarsboeken .
blz 890
vermeld in artprice

Heel apart ingelijst achter glas.

Ward Madou (1905-1970)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  Njoyart
FA. (6)

Lid sinds 2020
229 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
74 cm
64 cm
50 cm
40 cm

ObjectlocatieVelsen-Noord,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd25-2-2020 om 10:55
Eindtijd8-3-2020 om 19:24