Wendy Chazin - Composition with Guitar and Vase - Verkocht

Wendy Chazin - Composition with Guitar and Vase kopen? Bied vanaf 10!
Wendy Chazin - Composition with Guitar and Vase kopen? Bied vanaf 10!Wendy Chazin - Composition with Guitar and Vase kopen? Bied vanaf 10!Wendy Chazin - Composition with Guitar and Vase kopen? Bied vanaf 10!Wendy Chazin - Composition with Guitar and Vase kopen? Bied vanaf 10!Wendy Chazin - Composition with Guitar and Vase kopen? Bied vanaf 10!Wendy Chazin - Composition with Guitar and Vase kopen? Bied vanaf 10!
  • Wendy Chazin
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150

 Nummers op de foto's kunnen afwijken.

Papiersoort: Arches.

Afmeting afbeelding: 62 x 47 cm.

Nooit ingelijst.

Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

Wendy Chazin

AmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1512 verkochte items
Alle items van deze verkoper (83)
56 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-12-2019 om 13:26
Eindtijd:22-01-2020 om 20:48
CorryM
22 jan. / 09:41
€ 10