Wendy Chazin - Composition with Guitar and Vase - Verkocht

Wendy Chazin - Composition with Guitar and Vase kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Wendy Chazin - Composition with Guitar and Vase kopen? Bied vanaf 10!Wendy Chazin - Composition with Guitar and Vase kopen? Bied vanaf 10!Wendy Chazin - Composition with Guitar and Vase kopen? Bied vanaf 10!Wendy Chazin - Composition with Guitar and Vase kopen? Bied vanaf 10!Wendy Chazin - Composition with Guitar and Vase kopen? Bied vanaf 10!Wendy Chazin - Composition with Guitar and Vase kopen? Bied vanaf 10!
  • Wendy Chazin
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150

 Nummers op de foto's kunnen afwijken.

Papiersoort: Arches.

Afmeting afbeelding: 62 x 47 cm.

Nooit ingelijst.

Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

Binnen Nederland € 10,00

Wendy Chazin

Amerikaans Amerikaans

Geplaatst door  Privateartcollector
Lid sinds 2017
870 verkochte items
Alle items van deze verkoper (50)
56 cm
76 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen,  Nederland
Starttijd1-12-2019 om 13:26
Eindtijd22-1-2020 om 20:48