Wil Lof - Sophia48_06_01c_28 - Verkocht

Wil Lof - Sophia48_06_01c_28 kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Wil Lof - Sophia48_06_01c_28 kopen? Bied vanaf 50!Wil Lof - Sophia48_06_01c_28 kopen? Bied vanaf 50!
  • Wil Lof (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2006
TechniekGiclée
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 x 48 cm (h x b)
Incl. lijst73 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75
Het originele Gilcée is gedrukt op Hahnemüle White Velvet 268 grs Paper door; Krause Editions.
Certificaat van Authenticiteit wordt bijgevoegd.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Pijnacker, Nederland

Wil Lof (1948)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  CarlaKouwenhoven
Lid sinds 2020
0 verkochte items
73 cm
73 cm
48 cm
48 cm

ObjectlocatiePijnacker,  Nederland
Starttijd17-10-2020 om 14:46
Eindtijd20-11-2020 om 15:21