Prachtige zeefdruk in perfecte conditie. Geen enkele beschadiging. Gedrukt op ambachtelijke, dik, handgeschept papier. Niet ingelijst. De kleuren zijn echt prachtig omdat deze zeefdruk altijd goed geconserveerd bewaard is.
Dit betreft een 'Epreuve d'Artiste', ookwel 'Eerste Afdruk' of 'Artist Proof' Het is een eerste proefdruk voor de kunstenaar.
Galeriewaarde: 200 euro
Het aangekocht werken wordt uitermate goed ingepakt alvorens het verzonden wordt. Schade, aangebracht of veroorzaakt door de pakketdienst is niet op de verkoper te verhalen.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25