Willem Brauck - Deux Chavaux

Willem Brauck - Deux Chavaux kopen? Bied vanaf 50!
Willem Brauck - Deux Chavaux kopen? Bied vanaf 50!Willem Brauck - Deux Chavaux kopen? Bied vanaf 50!Willem Brauck - Deux Chavaux kopen? Bied vanaf 50!Willem Brauck - Deux Chavaux kopen? Bied vanaf 50!Willem Brauck - Deux Chavaux kopen? Bied vanaf 50!Willem Brauck - Deux Chavaux kopen? Bied vanaf 50!
  • Willem Brauck (1946-2014)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A.
Prachtige zeefdruk in perfecte conditie. Geen enkele beschadiging. Gedrukt op ambachtelijke, dik, handgeschept papier. Niet ingelijst. De kleuren zijn echt prachtig omdat deze zeefdruk altijd goed geconserveerd bewaard is.

Dit betreft een 'Epreuve d'Artiste', ookwel 'Eerste Afdruk' of 'Artist Proof' Het is een eerste proefdruk voor de kunstenaar.

Galeriewaarde: 200 euro

Willem Brauck (1946-2014)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  patrickvandijk

1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
60 cm
50 cm
Starttijd:18-11-2022 om 14:02
Eindtijd:24-11-2022 om 19:51
Openingsbod € 50
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingWereldwijd