Willem Fekken - C4925-15, Bosrand Hilverbeek

Willem Fekken - C4925-15, Bosrand Hilverbeek kopen? Bied vanaf 100!
Willem Fekken - C4925-15, Bosrand Hilverbeek kopen? Bied vanaf 100!Willem Fekken - C4925-15, Bosrand Hilverbeek kopen? Bied vanaf 100!Willem Fekken - C4925-15, Bosrand Hilverbeek kopen? Bied vanaf 100!Willem Fekken - C4925-15, Bosrand Hilverbeek kopen? Bied vanaf 100!
  • Willem Fekken (1908-1999)
Type kunstwerkSchilderij
DragerMarouflé
StijlImpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C4925-15, W. Fekken, Bosrand Hilverbeek, marouflé, linksonder gesigneerd, verso titel, zonder lijst, paneelmaat 50 x 40 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk
Werk bevat verkleurde vernis en oppervlaktevuil door de tijd, de hoekjes laten los van paneel.

Starttijd15-1-2021 om 12:15
Eindtijd26-1-2021 om 19:16
Openingsbod € 100
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland