Willem Fekken - C4925-7, Aan de Seine in Parijs

Willem Fekken - C4925-7, Aan de Seine in Parijs kopen? Bied vanaf 100!
Willem Fekken - C4925-7, Aan de Seine in Parijs kopen? Bied vanaf 100!Willem Fekken - C4925-7, Aan de Seine in Parijs kopen? Bied vanaf 100!Willem Fekken - C4925-7, Aan de Seine in Parijs kopen? Bied vanaf 100!Willem Fekken - C4925-7, Aan de Seine in Parijs kopen? Bied vanaf 100!
  • Willem Fekken (1908-1999)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen30 x 45 cm (h x b)
Passe-partout50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C4925-7, W. Fekken, Aan de Seine in Parijs, aquarel en houtskool op papier, linksonder gesigneerd, verso titel, beeldmaat 30 x 45 cm, passepartoutmaat 50 x 65 cm, zonder lijst.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk
Papier verkleurd, passe-partout verkleurd met vlekjes.

Willem Fekken (1908-1999)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Marsmeijer
1 verkochte items
65 cm
50 cm
45 cm
30 cm
Starttijd8-1-2021 om 16:27
Eindtijd13-1-2021 om 20:28
Openingsbod € 100
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland