Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van de belangrijke Duitse kunstenaar Willy Baumeister. Op stevig papier. Uit de Salome und der Prophet serie.
Titel: Summerischen Legenden
Jaartal: 1946 (niet gedateerd)
Afmetingen: 29cm x 37cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: Onbekend
Conditie: goed
Het werk is in goede staat.
Garantie:
Informatie:
Starttijd | 19-11-2012 om 15:44 |
Eindtijd | 3-12-2012 om 16:19 |