Willy Belinfante - KERSTVUURWERK - Verkocht

Willy Belinfante - KERSTVUURWERK kopen? Bied vanaf 15!
Willy Belinfante - KERSTVUURWERK kopen? Bied vanaf 15!Willy Belinfante - KERSTVUURWERK kopen? Bied vanaf 15!Willy Belinfante - KERSTVUURWERK kopen? Bied vanaf 15!Willy Belinfante - KERSTVUURWERK kopen? Bied vanaf 15!Willy Belinfante - KERSTVUURWERK kopen? Bied vanaf 15!Willy Belinfante - KERSTVUURWERK kopen? Bied vanaf 15!
  • Willy Belinfante (1922-2014)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen12 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5/50
De verwondering op het gezicht door het vuur van het sterretje is door Willy Belinfante treffend afgebeeld. Het gehele blad waarop deze ets is afgedrukt heeft een afmeting van 25 x 30.

Willy Belinfante (1922-2014)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Hadrian
FA. (7)

318 verkochte items
18 cm
12 cm
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:10-12-2018 om 18:11
Eindtijd:24-12-2018 om 21:20
Biedingen (9)
Juul1971
24 dec. / 21:11
€ 60
N-K-C
24 dec. / 21:11
€ 50
Juul1971
24 dec. / 21:11
€ 45
N-K-C
24 dec. / 21:11
€ 40
Juul1971
24 dec. / 14:28
€ 35
cornelissen01
24 dec. / 14:28
€ 30
Juul1971
21 dec. / 14:02
€ 25
subwomans
17 dec. / 20:42
€ 20
aveh
12 dec. / 22:23
€ 15