Wim Oepts - Olieverf op doek, Halfnaakt

Wim Oepts - Olieverf op doek, Halfnaakt kopen? Bied vanaf 1000!

Verkoopprijs: € 1.000,00

Wim Oepts - Olieverf op doek, Halfnaakt kopen? Bied vanaf 1000!Wim Oepts - Olieverf op doek, Halfnaakt kopen? Bied vanaf 1000!Wim Oepts - Olieverf op doek, Halfnaakt kopen? Bied vanaf 1000!Wim Oepts - Olieverf op doek, Halfnaakt kopen? Bied vanaf 1000!Wim Oepts - Olieverf op doek, Halfnaakt kopen? Bied vanaf 1000!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36994 verkochte items
Alle items van deze verkoper (259)
  • Wim Oepts (1904-1988)
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Werk komt uit de jaren 30, toen hij meerdere portretten/naakten schilderde in deze stijl.

Administratieve code:

QQRON

Het doek is enigszins slapjes gespannen op een spieloos raam, kan eenvoudig door lijstenmaker op nieuw raam met spielatten worden gemonteerd. Randen van het doek zijn voorzien van zwart tape

Dit item is verkocht voor 1.000,00

Starttijd:22-01-2019 om 10:00
Eindtijd:04-02-2019 om 21:35

Attractive_Arts_Antiques
4 feb. / 20:07
€ 1000