Wout van der Vet - Ochtend/Middag/Avond - Verkocht

Wout van der Vet - Ochtend/Middag/Avond kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Wout van der Vet - Ochtend/Middag/Avond kopen? Bied vanaf 30!Wout van der Vet - Ochtend/Middag/Avond kopen? Bied vanaf 30!Wout van der Vet - Ochtend/Middag/Avond kopen? Bied vanaf 30!
  • Wout van der Vet
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28.5 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
GRATIS VERZENDING in NEDERLAND!
  • Set van 3 zeefdrukken!
  • Voorzien van droogstempel
  • Drukgangen: 6
  • Nummer wijkt af van de foto's
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt
  • Genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar

Wout van der Vet

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  deKunstZolder
245 verkochte items
21 cm
28.5 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland
Starttijd30-12-2021 om 16:30
Eindtijd2-1-2022 om 15:10
Biedingen (2)