Xenia Eraclide Vreme - 2 Glasschilderingen - Verkocht

Xenia Eraclide Vreme - 2 Glasschilderingen kopen? Bied vanaf 35!

Xenia Eraclide Vreme - 2 Glasschilderingen kopen? Bied vanaf 35!Xenia Eraclide Vreme - 2 Glasschilderingen kopen? Bied vanaf 35!Xenia Eraclide Vreme - 2 Glasschilderingen kopen? Bied vanaf 35!Xenia Eraclide Vreme - 2 Glasschilderingen kopen? Bied vanaf 35!Xenia Eraclide Vreme - 2 Glasschilderingen kopen? Bied vanaf 35!Xenia Eraclide Vreme - 2 Glasschilderingen kopen? Bied vanaf 35!Xenia Eraclide Vreme - 2 Glasschilderingen kopen? Bied vanaf 35!Xenia Eraclide Vreme - 2 Glasschilderingen kopen? Bied vanaf 35!Xenia Eraclide Vreme - 2 Glasschilderingen kopen? Bied vanaf 35!
  • Xenia Eraclide Vreme (1930-2007)
Jaartal1997
DragerGlas
IngelijstIngelijst
Afmetingen23 x 23 cm (h x b)
Incl. lijst25 x 25 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Dit lot bestaat uit 2 werkjes die op las zijn geschilderd. Ze zijn ingelijst in houten lijstjes. De glasschilderingen zijn in perfecte staat de lijstjes hebben wat gebruikssporen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heeze, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00

Xenia Eraclide Vreme (1930-2007)

Roemeens Roemeens

Geplaatst door  John54
Lid sinds 2018
32 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
25 cm
25 cm
23 cm
23 cm

ObjectlocatieHeeze,  Nederland
Starttijd26-11-2020 om 16:27
Eindtijd2-1-2021 om 17:01