Klaas van Vliet - Zeldzaam! Klaas van Vliet 1841-1917 olieverf "bij de paarden" ca. 1880 - Verkocht

Zeldzaam! Klaas van Vliet 1841-1917 olieverf "bij de paarden" ca. 1880  kopen? Bied vanaf 1!

Zeldzaam! Klaas van Vliet 1841-1917 olieverf "bij de paarden" ca. 1880  kopen? Bied vanaf 1!Zeldzaam! Klaas van Vliet 1841-1917 olieverf "bij de paarden" ca. 1880  kopen? Bied vanaf 1!
  • Klaas van Vliet (1841-1917)
Type kunstwerkSchilderij

Schilder : Klaas van Vliet  (1841-1917)
Titel/Voorstelling : "bij de paarden"
Datering : ca. 1880
Medium / Techniek :olieverf op doek
Maten : 40 x 60 cm (paneel) en 60 x 80 (ingelijst)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed

VERZENDKOSTEN (AANGETEKEND EN GOED VERPAKT) 10€

Klaas van Vliet (1841-1917)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Artpointamsterdam
1260 verkochte items
Alle items van deze verkoper (108)