Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1908 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 46 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Extra | Bij een aankoopbedrag boven de € 500,- euro betaalt u een toeslag van (maximaal) € 7,50 voor extra verzekerde verzending | ||||||
Starttijd | 2-12-2023 om 10:11 |
Eindtijd | 16-12-2023 om 21:00 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Bern, Zwitserland |