Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Van gelouterde en voorzien van vele Awards bekende kunstenaar (1958) uit Slovakia Igor Benca. ;
Kleine Litho oplage 11/ 250 ter gelegenheid van International Graphic Symposium 1996.
Blad 21 x 25 beeld 14 x 10 cm geschept papier zonder passe-partout.
Let op details zoals dollartekens
Starttijd | 21-10-2016 om 16:34 |
Eindtijd | 30-10-2016 om 19:34 |