Schilderijen Items aflopend
petrus-paulus-schiedges-huisje-aan-de-doorvaart
Petrus Paulus Schiedges, Huisje aan de doorvaart
Schilderijen
GEPLAATST DOOR
Breukeleveen Nederland
72 verkochte items

Omschrijving
Petrus Paulus Schiedges 1860 - 1922

Kunstenaar: Petrus Paulus Schiedges
Techniek: Olieverf op doek
Voorstelling: Huisje aan de doorvaart
Gesigneerd: Linksonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): 50 x 35 CM
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Inclusief lijst in goede staat

Afgelopen
€ 300,00

Starttijd
05-09-17 11:40
Eindtijd
13-09-17 20:40
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Nieuwersluis

Dit werk kan bezorgd worden via Swift Koeriers binnen Nederland en België: Bekijk hier de tarieven

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.