Wouter Stips - Kleurenzeefdruk LOVE MY CAT --- HANDGESIGNEERD
Herman Brood - Zeefdruk - Elvis
Sam Middleton - Zeefdruk: Drumsticks - 1995
Herman Brood - zeefdruk: Tarzan
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige grote zeefdruk in platte kleuren dus geen rasterdruk.
formaat 70 x 60 cm
handgesigneerd en genummerd
oplage 150 ex
Aangeboden 18/150
conditie: in goede staat
Verzendkosten: voor nederland, 10 euro, andere eu landen 17,50 euro .
Het werk kan na afspraak opgehaald worden zonder extra kosten.
Wij streven er naar zo veel mogelijk informatie te geven in de omschrijving.
Heeft u echter nog vragen, stuur ons dan een mail.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Enkhuizen, Nederland |
Objectlocatie | Enkhuizen, Nederland |
Starttijd | 12-9-2017 om 13:26 |
Eindtijd | 21-9-2017 om 20:31 |