Herman Krikhaar - Zeefdruk: "l'amour pour" - 1995
Willem Witsen - Turfschepen in de Oude Schans
Marcel van Hoef - Landschap met stenen
Anne van de Pals - Litho: "Trachten te leven" - 1998
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Han Cornelis Bronkhorst - Aardewerken Kraagvaas
In prima onbeschadigde conditie. Aan de onderzijde met de hand gemerkt.
Afmetingen; 17,5 cm hoog en max. 15,5 cm in diameter (bovenzijde)
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 12-6-2018 om 23:07 |
Eindtijd | 17-6-2018 om 19:43 |