Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - schilderij - UNIKAT - handgesigneerd
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Tamara Aladdin voor Rihiimaki - Groene en Amber vaas
De amber vaas heeft wat vuil aan de binnenzijde en chipje op de bovenrand. De groene vaas heeft aan de binnenzijde een aantal krasjes. De amber vaas is gemerkt met een sticker en voorzien van een etsmerk op de bodem en modelnummer, de groene vaas is niet gemerkt.
Afmetingen amber vaas; 22,3 cm hoog en 7,5 cm in diameter
Afmetingen groene vaas; 24,7 cm hoog en 10 cm in diameter
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gouda, Nederland |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 26-5-2018 om 16:07 |
Eindtijd | 9-6-2018 om 21:50 |