Schilderijen Items aflopend
onbekend-kunstenaar-olieverf-op-paneel-landelijk-interieur
onbekend-kunstenaar-olieverf-op-paneel-landelijk-interieuronbekend-kunstenaar-olieverf-op-paneel-landelijk-interieuronbekend-kunstenaar-olieverf-op-paneel-landelijk-interieuronbekend-kunstenaar-olieverf-op-paneel-landelijk-interieuronbekend-kunstenaar-olieverf-op-paneel-landelijk-interieur
onbekend kunstenaar - olieverf op paneel - landelijk interieur
Schilderijen
GEPLAATST DOOR
deurne
3 verkochte items

Omschrijving
ONBEKENDE KUNSTENAAR

schilderij van onbekend kunstenaar

periode 1950 - 1960

olieverf op eiken paneel

stelt een landelijk interieur voor

is in zeer goede staat

ingekaderd met eiken kader

afmetingen: 40cmX33cm

aangetekend en verzekerde verzending

Verkocht

Starttijd
16-04-18 16:48
Eindtijd
20-04-18 20:48
Aantal biedingen
12

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in deurne

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Belgie: Pakket 2Kg - 5Kg: 8,00 euro
Nederland/EU: Pakket 1 Kg - 10 Kg: 20,00 euro
Buiten EU: Pakket 1Kg tot 5Kg: 35,00 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.