Yves BRAYER (18 november 1907-29 mei 1990) was een Franse schilder bekend om zijn schilderijen van het dagelijks leven.Hij werd geboren in Versailles en werd bekend in de jaren tussen de 1ste en de 2de wereldoorlog . Hij studeerde aan de academies in Parijs en Montparnasse vanaf 1924, en vervolgens aan de cole des Beaux-Arts .Hoewel hij onafhankelijk was en nooit tot een bepaalde stroming hoorde, was hij bevriend met Francis Gruber , de stichter van de Nouveau R_alisme school.Hij reisde vervolgens naar Spanje , waar de meesterwerken in het Prado Museum grote invloed op hem hadden. Na een verblijf in Marokko , ging hij naar Itali , waar hij de Grand Prix de Rome won in 1930.Vanaf 1934 vestigde hij zich terug in Parijs, waar hij zijn eerste solotentoonstelling had. Hij bleef in bezet Parijs tijdens de 2de wereldoorlog.Na de oorlog, reisde hij veel naar Mexico , Egypte , Iran , Griekenland , Rusland , de Verenigde Staten en Japan , in een poging om het licht en de kleuren van elk land vast te leggen. Hij was ge_nteresseerd in de technieken van de gravure van de koperplaat en lithografie en illustraties geproduceerd voor edities van auteurs als Charles Baudelaire en Paul Claudel . Hij cre_erde ook muurschilderingen en muur versieringen, wandtapijt cartoons, maquettes, sets en kostuums voor het Th__tre Fran
Kunstveiling is hét platform waar u succesvol kunst van Yves Brayer verkoopt! Met een groot bereik aan kunstliefhebbers vindt u snel een koper voor het mooie kunstwerk van Yves Brayer dat u wilt verkopen. Wilt u meer lezen over het verkopen van kunst via Kunstveiling? Klik dan op de link en bekijk de stappen om zelf een online veiling aan te maken!
Verkoop kunst van Yves Brayer via het grootste veilingplatform in Nederland en Vlaanderen, gericht op het online kopen én verkopen van kunst, sieraden en design. Bent u lid van Kunstveiling, dan kunt u eenvoudig unieke kunst van Yves Brayer verkopen met uw persoonlijke Kunstveiling-account. Bij Kunstveiling betaalt u geen verkoperscommissie over succesvolle verkopen.
Online kunst verkopen van Yves Brayer en andere erkende kunstenaars is een spannend en dynamisch proces en kan snel resultaat geven. Met vele duizenden actieve kopers vindt u een groot en gevarieerd publiek voor kunstwerken van Yves Brayer die u via de veiling wilt verkopen. Bovendien biedt Kunstveiling de mogelijkheid om uw kunstwerken van Yves Brayer via de Veilingmeester te verkopen via de ontzamelservice. Wij nemen daarbij het werk rond de verkoop van uw Yves Brayer kunstwerken graag voor u uit handen.
Om kunst van Yves Brayer te verkopen via Kunstveiling, heeft u een account nodig. Hier maakt u eenvoudig een account aan. Lees voordat u kunst van Yves Brayer gaat verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door. Het te koop aanbieden van kunst van Yves Brayer via de online veiling werkt snel en eenvoudig. Via het formulier geeft u de specificaties van het kunstwerk van Yves Brayer op, waaronder de gebruikte techniek, afmetingen en een toelichting op de conditie. Daarnaast voegt u afbeeldingen van het kunstwerk van Yves Brayer toe. Voor tips voor het maken van sprekende foto’s, lees ook onze veilingtips. Tot slot geeft u een openingsbod op, en selecteert u de eindtijd van de veiling.
Na afloop van de veiling ontvangt u automatisch bericht met de gegevens van de winnende bieder zodat u de verkoop verder kunt afhandelen. Is het kunstwerk van Yves Brayer niet verkocht? Overweeg dan om het werk opnieuw aan te bieden en verlaag eventueel het openingsbod om de kans op een succesvolle verkoop van een kunstwerk van Yves Brayer te vergroten!
Heeft u een kunstwerk van Yves Brayer dat u graag wilt verkopen, maar twijfelt u over een passend openingsbod? Vraag dan een gratis en vrijblijvende taxatie aan bij onze Veilingmeesters. Zij geven u graag advies en een realistische waardeschatting van uw kunst van Yves Brayer. Meer informatie over het indienen van een online taxatieverzoek leest u door te klikken op de link.