j4k69dmen
  5. j4k69dmen

j4k69dmen

Lid sinds 2023 / Zuidbroek, Nederland

10 aangeboden items / 7 verkochte items

Willem de Bont - Aarde kopen? Bied vanaf 50!
Willem de Bont (1953) Nederlands Aarde
TechniekEts
Afmetingen82 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Marianne Rebel - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Marianne Rebel Nederlands zonder titel
TechniekOffset
Afmetingen40 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Hans Vredegoor - zonder titel kopen? Bied vanaf 85!
Hans Vredegoor (1953) Nederlands zonder titel
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen83 x 118 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 85
Piotr Konkel - Rising kopen? Bied vanaf 69!
Piotr Konkel (1963) Nederlands Pools Rising
Afmetingen103 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 69
Gilles Robert de Vaugondy - Les Provinces-Unies des Pays Bas – 1751-1760 kopen? Bied vanaf 195!
Gilles Robert de Vaugondy (1688-1766) Frans Les Provinces-Unies des Pays Bas – 1751-1760
TechniekHandgekleurd
Afmetingen48 x 59 cm (h x b)
€ 195
Wil Willemsen - Les Japonaises kopen? Bied vanaf 60!
Wil Willemsen (1943) Nederlands Les Japonaises
Afmetingen93 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Roger Thalamy - Galaxy-Erotic (groot) kopen? Bied vanaf 200!
Roger Thalamy (1927-2016) Frans Galaxy-Erotic (groot)
Afmetingen133 x 83.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Menno Meijer - en andere!-Lot van 2 grafische werken. kopen? Bied vanaf 65!
Menno Meijer (1930-2022) Nederlands en andere!-Lot van 2 grafische werken.
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 65
Frans van Straalen - warmtegloed kopen? Bied vanaf 45!
Frans van Straalen Nederlands warmtegloed
TechniekOffset
Afmetingen52 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45