Romain Malfliet - Auf der Straße von Gent
Anton Heyboer - Publikationsmuseum Bommel und van Dam
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Een mooi kunstwerk van de kunstenaar Albert van Dalsum (1889-1971). Met een eenvoudige lijst. Het werk is helaas ongesigneerd maar komt rechtstreeks uit de nalatenschap van de kunstenaar. Het werk is gedateerd 1968. Afmetingen met lijst: 58 cm. x 48 cm. Board maat: 54 cm. x 44 cm. Conditie: redelijk tot goed. Het werk wordt goed verpakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk. Info: RKD.nl/dalsum. De authenticiteit wordt 100% door verkoper gegarandeerd.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Tweede exloermond, Niederlande |
Ort des Objekts | Tweede Exloermond, Niederlande |
Startzeit | 3-2-2017 um 21:18 |
Endzeit | 11-2-2017 um 21:18 |