Joan Gardy Artigas - Tauromachie chinoise
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Een mooi kunstwerk van de kunstenaar Albert van Dalsum (1889-1971). Met een eenvoudige lijst. Het werk is helaas ongesigneerd maar komt rechtstreeks uit de nalatenschap van de kunstenaar. Het werk is gedateerd 1968. Afmetingen met lijst: 58 cm. x 48 cm. Board maat: 54 cm. x 44 cm. Conditie: redelijk tot goed. Het werk wordt goed verpakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk. Info: RKD.nl/dalsum. De authenticiteit wordt 100% door verkoper gegarandeerd.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Tweede exloermond, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Tweede Exloermond, Les Pays-Bas |
Heure de début | 3-2-2017 à 21:18 |
Heure de fin | 11-2-2017 à 21:18 |