Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Twee etsen 'Peintre et modèle I +II'
Een mooi kunstwerk van de kunstenaar Albert van Dalsum (1889-1971). Met een eenvoudige lijst. Het werk is helaas ongesigneerd maar komt rechtstreeks uit de nalatenschap van de kunstenaar. Het werk is gedateerd 1968. Afmetingen met lijst: 58 cm. x 48 cm. Board maat: 54 cm. x 44 cm. Conditie: redelijk tot goed. Het werk wordt goed verpakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk. Info: RKD.nl/dalsum. De authenticiteit wordt 100% door verkoper gegarandeerd.
Objectlocatie | Tweede Exloermond, Nederland |
Starttijd | 3-2-2017 om 21:18 |
Eindtijd | 11-2-2017 om 21:18 |