Hub Boesten - Torrenierie-Landschaft
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Aldert Mantje - 3 kleuren Zeefdruk - Nachtwacht 2 ½ minuut later
Prachtige 3 Kleuren zeefdruk; jaar van uitgave 2005
160 cm x 120 cm.
Gesigneerd: Ja
Oplage: 30
Ingelijst: Nee
Uitgebracht in de Precious Prints serie.
Verzendkosten:
Bezorging is mogelijk binnen Nederland en België, kosten voor de koper, afhankelijk van km's.
Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen.
Aldert MANTJE (Velsen 1954)
Startzeit | 18-9-2013 um 12:56 |
Endzeit | 2-10-2013 um 12:56 |