Hub Boesten - Paysage de la Torrenierie
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Aldert Mantje - 3 kleuren Zeefdruk - Nachtwacht 2 ½ minuut later
Prachtige 3 Kleuren zeefdruk; jaar van uitgave 2005
160 cm x 120 cm.
Gesigneerd: Ja
Oplage: 30
Ingelijst: Nee
Uitgebracht in de Precious Prints serie.
Verzendkosten:
Bezorging is mogelijk binnen Nederland en België, kosten voor de koper, afhankelijk van km's.
Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen.
Aldert MANTJE (Velsen 1954)
Heure de début | 18-9-2013 à 12:56 |
Heure de fin | 2-10-2013 à 12:56 |