Rudolf Bruyn - Öl auf Leinwand: Blumenstillleben
Johan Jacob Voskuil - Trinkender Tiger - Lithographie
Ad Arma - Steinlithographie: Athener Kirche – 1987
Ries Kleijnen - Farbradierung „Biologe“
Art des Kunstwerks | Drucke & Editionen |
Jahr | 1967 |
Thema | Porträt |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 90.5 x 90.5 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 97.5 x 97.5 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert |
Iconische zeefdruk van Marilyn, naar een publiciteitsfoto voor de film Niagara uit 1953.
Het werk is niet gesigneerd of genummerd, maar is aan de achterzijde postuum voorzien van de estate-stempel, de stempel van de Andy Warhol Foundation for the Visual Arts. Deze "printer proofs" waren een referentie voor de eigenlijke druk, en werden gebruikt voor exposities en ter promotie van de serie. Aangezien het een drukproef is, kunnen er kleine verschillen, beschadigingen en / of vlekjes (van de drukprocessen) zijn.
Literatuur voor de oorspronkelijke druk uit 1967: FS II.29 Andy Warhol Prints: A Catalogue Raisonné. F. Feldman and J. Schellmann. 4th edition second printing 2015
Zustand | Sehr gut |
Ort des Objekts | Amstelveen, Niederlande |
Startzeit | 18-7-2023 um 16:36 |
Endzeit | 30-7-2023 um 19:11 |