Martin Sjardijn - Z.T. Jardin 2017
Therese de Groot - Femme au chapeau
Type d'œuvre d'art | Estampes et éditions |
Année | 1967 |
Technique | Sérigraphie |
Sujet | Portrait |
Dimensions | 90.5 x 90.5 cm (h x l) |
incl. cadre | 97.5 x 97.5 cm (h x l) |
Signé | Non signé |
Iconische zeefdruk van Marilyn, naar een publiciteitsfoto voor de film Niagara uit 1953.
Het werk is niet gesigneerd of genummerd, maar is aan de achterzijde postuum voorzien van de estate-stempel, de stempel van de Andy Warhol Foundation for the Visual Arts. Deze "printer proofs" waren een referentie voor de eigenlijke druk, en werden gebruikt voor exposities en ter promotie van de serie. Aangezien het een drukproef is, kunnen er kleine verschillen, beschadigingen en / of vlekjes (van de drukprocessen) zijn.
Literatuur voor de oorspronkelijke druk uit 1967: FS II.29 Andy Warhol Prints: A Catalogue Raisonné. F. Feldman and J. Schellmann. 4th edition second printing 2015
État | |
État | Très bon |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Amstelveen, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Amstelveen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 18-7-2023 à 16:36 |
Heure de fin | 30-7-2023 à 19:11 |