Joan Gardy Artigas - Chinesischer Stierkampf
Pum Niemeijer - Abstrakte weibliche Form - Radierung
Jelle Hoogstra - Französische Straßenszene - Radierung
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige compositie van de Oostenrijks-Hongaarse kunstenares Anna Beöthy-Steiner. Techniek: zeefdruk. op papier, met potlood gesigneerd en genummerd (2/100). Afmetingen incl. lijst: H76,5 x b57,5 cm. Afmetingen voorstelling: H52,5 xb 48,5 cm. Conditie: in goede staat.
Lijsten: beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven.Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel worden vermeld.
Het werk kan ook zonder lijst worden verzonden.De verzendkosten zullen dan worden aangepast.
ZZIM
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 12-5-2018 um 11:56 |
Endzeit | 18-5-2018 um 20:56 |