Joan Gardy Artigas - Tauromachie chinoise
Pum Niemeijer - Forme Féminine Abstraite - Gravure
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Prachtige compositie van de Oostenrijks-Hongaarse kunstenares Anna Beöthy-Steiner. Techniek: zeefdruk. op papier, met potlood gesigneerd en genummerd (2/100). Afmetingen incl. lijst: H76,5 x b57,5 cm. Afmetingen voorstelling: H52,5 xb 48,5 cm. Conditie: in goede staat.
Lijsten: beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven.Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel worden vermeld.
Het werk kan ook zonder lijst worden verzonden.De verzendkosten zullen dan worden aangepast.
ZZIM
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Hoek van holland, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-5-2018 à 11:56 |
Heure de fin | 18-5-2018 à 20:56 |