Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Titel: Sea fruits
Jaartal: 1998
Afmetingen lijst: 103 cm x 83 cm
Oplage: 50/150
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op geschept papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst; kan direct aan de muur.
Conditie: In zeer goede staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 567,23
Startzeit | 19-2-2016 um 19:22 |
Endzeit | 4-3-2016 um 19:27 |