Imanol Marrodán - Rouge lent f15
Germ de Jong - 3 catalogues, de 1986, 1989 et 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50 000 points lumineux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Titel: Sea fruits
Jaartal: 1998
Afmetingen lijst: 103 cm x 83 cm
Oplage: 50/150
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op geschept papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst; kan direct aan de muur.
Conditie: In zeer goede staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 567,23
Heure de début | 19-2-2016 à 19:22 |
Heure de fin | 4-3-2016 à 19:27 |