Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: Sea fruits
Jaartal: 1998
Afmetingen lijst: 103 cm x 83 cm
Oplage: 50/150
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op geschept papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst; kan direct aan de muur.
Conditie: In zeer goede staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 567,23
Starttijd | 19-2-2016 om 19:22 |
Eindtijd | 4-3-2016 om 19:27 |