Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Originele aquarel van ANTON GEERLINGS 1923 - 39 X 28 cm.
Prachtige aquarel in mooie lijst 61 X 51 cm.
De aquarel is afkomstig van de Rotterdamse kunstgallerie van de bekende Neeltje Franse die eerst in de Generaal v.d.Heijdenstraat 40 zat en daarna op de Westersingel 18.
Op de achterkant is de aquarel gesigneerd en staat de informatie - zie foto.
Antonius Arnoldus Hendrikus (Anton) Geerlings (Rotterdam, 7 juni 1923) is een Nederlandse beeldhouwer en schilder.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Tilburg, Niederlande |
Ort des Objekts | Tilburg, Niederlande |
Startzeit | 5-3-2017 um 21:26 |
Endzeit | 10-3-2017 um 21:26 |