Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Een uniek en zeldzaam (museaal) kunstwerk van de kunstenaar Anton Mauve (1838-1888). Zeer fraai achter passe partout en museumglas ingelijst. De lijst is goudverguld (14k). Gesigneerd rechts onder. De afmetingen met lijst: 40,5 cm. x 36,5 cm.Het kunstwerk: 22 cm. x 19 cm. De conditie van het kunstwerk en lijst: zeer goed. Dit soort kunstwerken komen echt bijzonder weinig onder de hamer. Pak uw kans! Het kunstwerk wordt zeer goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk.
Anton MAUVE, Kunstschilder en graficus.
Geboren op 18 September 1838 in Zaandam, Gestorven op 5 februari 1888 in Arnhem
Opleiding: Leerling bij Wouterus Verschuur
Woonde en werkte in Haarlem
Anton Mauve was een belangrijk kunstenaar in zijn tijd. Hij heeft Vincent van Gogh schilderles gegeven, wat een redelijk grote invloed op hem gehad heeft. Van 1854 tot 1857 heeft Anton Mauve als leerling gewerkt in het atelier van Pieter Frederik van Os. Ook bij Wouter Verschuur was hij een leerling. Hierdoor heeft hij zijn eigen stijl en schilderkunsten goed kunnen ontwikkelen. Tevens werd de Hollandsche Tekenmaatschappij mede opgericht door Anton Mauve.
Ook de Larense School heeft Anton Mauve mede opgericht en gedurende deze tijd waren de jaren zijn meest productieve. In 1888 overleed Anton Mauve aan aneurysma, en Vincent van Gogh droeg een schilderij aan hem op, genaamd Souvenir de Mauve.
Exposities en prijzen: in 1887 : Gouden medaille, Parijse Salon voor De terugkeer van de kudde.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Tweede exloermond, Niederlande |
Ort des Objekts | Tweede Exloermond, Niederlande |
Startzeit | 5-5-2017 um 23:50 |
Endzeit | 17-5-2017 um 23:50 |