Abdol Motavassel - Bleistift, ohne Titel – gerahmt
Helen Nieuwendijk - Mischtechnik (Acrylfarbe und Collage), Mein Herz ist mein Freund
Frits Hesseling - Siebdruck, Maschendrahtzaun – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Origineel werk van de Kortenhoefse schilder Smeerdijk. Getiteld "Bij Rolde" uit 1910.
Gesingeerd, olieverf.
Ingelijst : 28,5 x 23,5 cm het werk zelf : 23,5 x 18,5 cm.
Verzendkosten 6,75 euro of 8,50 aangetekend.
Startzeit | 29-10-2013 um 13:00 |
Endzeit | 5-11-2013 um 13:00 |