Jan Martens - Acryl op paneel, Zonder titel - Ingelijst
Rhani Mohabiersing - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Origineel werk van de Kortenhoefse schilder Smeerdijk. Getiteld "Bij Rolde" uit 1910.
Gesingeerd, olieverf.
Ingelijst : 28,5 x 23,5 cm het werk zelf : 23,5 x 18,5 cm.
Verzendkosten 6,75 euro of 8,50 aangetekend.
Starttijd | 29-10-2013 om 13:00 |
Eindtijd | 5-11-2013 om 13:00 |