David Leviathan - Mann in ausdrucksstarker Pose - Lithographie A.P. mit persönlicher Widmung
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (Hellblau mit Silber)
Jean Paul Vroom - Mädchen mit Diabolo - Radierung
Titel: Den Oever "Time" (op achterzijde)
Afmetingen doek: 80 cm x 80 cm (afmetingen lijst: 84 cm x 84 cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven op verso
Ingelijst: Ja, in mooie decoratieve lijst (zwart/zilver). Kan direct aan de muur
Conditie: In zeer goede staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 1.750,00
Verzendkosten binnen NL: € 15 (aangetekend)