Faience de Nevers - Assiette XVIIIème - Epoque Révolution Française - 1791 -
David Leviathan - Homme dans une pose expressive - lithographie A.P. avec dédicace personnelle
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Jean Paul Vroom - Fille au diabolo - gravure
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Titel: Den Oever "Time" (op achterzijde)
Afmetingen doek: 80 cm x 80 cm (afmetingen lijst: 84 cm x 84 cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven op verso
Ingelijst: Ja, in mooie decoratieve lijst (zwart/zilver). Kan direct aan de muur
Conditie: In zeer goede staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 1.750,00
Verzendkosten binnen NL: € 15 (aangetekend)