Jan te Wierik - Set mit 3 Siebdrucken
Wilhelm Schlote - Spiralblumen – Originale Farbzeichnung
ARS Artigiana Deruta - Seltene Anbietschale mit Tiermotiven von 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Frau auf der Terrasse
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Grote ets van Antony van Lieshout uit 1977. Met potlood gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd (6/15). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in goede staat. Werk heeft ingelijst gezeten want er is een verkleuring van het blad binnen het voormalige passe-partout en er zitten taperesten langs de randen aan de achterkant van het blad. Goed ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 83cm x 57cm (blad), 74cm x 51cm (beeld)
Startzeit | 3-12-2016 um 19:27 |
Endzeit | 17-12-2016 um 21:32 |