Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Grote ets van Antony van Lieshout uit 1977. Met potlood gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd (6/15). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in goede staat. Werk heeft ingelijst gezeten want er is een verkleuring van het blad binnen het voormalige passe-partout en er zitten taperesten langs de randen aan de achterkant van het blad. Goed ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 83cm x 57cm (blad), 74cm x 51cm (beeld)
Heure de début | 3-12-2016 à 19:27 |
Heure de fin | 17-12-2016 à 21:32 |