Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho van Antony van Lieshout uit 1971. Nummer: 10/20. Voorstelling: bergplatform. Titel: ....Afmetingen voorstelling: H62 x b47 cm. Afmetingen blad: H80 x b60 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Herkomst: collectie ABN AMRO.
Conditie: in goede staat. Het werk heeft ingelijst gezeten want het is heel licht verkleurd binnen de randen van het oude passe-partout, goed ingelijst met nieuw passe-partout valt dit niet meer op. Op de achterzijde zitten wat plakresten.
Ort des Objekts | Naaldwijk, Niederlande |
Startzeit | 2-7-2017 um 23:20 |
Endzeit | 8-7-2017 um 20:20 |