Hub Boesten - Torrenierie-Landschaft
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie grote zeefdruk ( 75 x 56 cm.
Genummerd met Romeinse cijfers ( 135/200) en gesigneerd in potlood.
Zeer fraai en in prima conditie.
Verzenden binnen NL. voor 10 euro.
Startzeit | 21-12-2013 um 21:58 |
Endzeit | 26-12-2013 um 21:58 |