Hub Boesten - Paysage de la Torrenierie
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Fraaie grote zeefdruk ( 75 x 56 cm.
Genummerd met Romeinse cijfers ( 135/200) en gesigneerd in potlood.
Zeer fraai en in prima conditie.
Verzenden binnen NL. voor 10 euro.
Heure de début | 21-12-2013 à 21:58 |
Heure de fin | 26-12-2013 à 21:58 |