Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Zwei Radierungen''
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenets van Armand Apol. Titel: Paysage de neige. Nummer: A79/250. Afmetingen incl. lijst: H79 x b88 cm. Afmetingen voorstelling: H48 x b56 cm. Conditie: in goede staat. Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
ZZBEL
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 12-3-2018 um 23:48 |
Endzeit | 19-3-2018 um 19:53 |