Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Twee etsen 'Peintre et modèle I +II'
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenets van Armand Apol. Titel: Paysage de neige. Nummer: A79/250. Afmetingen incl. lijst: H79 x b88 cm. Afmetingen voorstelling: H48 x b56 cm. Conditie: in goede staat. Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
ZZBEL
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 12-3-2018 om 23:48 |
Eindtijd | 19-3-2018 om 19:53 |