Anton Pieck - Radierung: Tor in Hildesheim - 1930
Nicolaas Wijnberg - Lithographie: Lob für das Zeichnen im Freien – 1979
Ton Schulten - gerahmte Lithographie – ohne Titel – 1962
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Authentieke giclee op handgeschept katoenpapier. Gesigneerd en genummerd met de hand in potlood door Armando. Uitgegeven in 2017, komt uit een oplage van 30 exemplaren (exemplaar 2/30). Het werk verkeert in perfecte staat en is nooit ingelijst geweest, steeds zorgvuldig bewaard.
Afmetingen blad: 42,0 x 61,0 cm;
Afmetingen beeld: 29,0 x 50,0 cm.
Verzending als afhaling mogelijk.
Indien u opteert voor verzending wordt het werk zorgvuldig verpakt en aangetekend verstuurd.
Aarzel niet om contact op te nemen.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Oost-vlaanderen, Belgien |
Ort des Objekts | Oost-Vlaanderen, Belgien |
Startzeit | 27-12-2017 um 11:37 |
Endzeit | 10-1-2018 um 20:37 |